Знову сертифікат. Сертифікат від Raychem !!!

Цього разу працівники ТОВ “Київелектроспецмонтаж” пройшли навчання та атестацію з монтажу муфт та використання инструменту, лідера електротехнічного ринку ТМ “Raychem” (Tyco Electronics Raychem).

Компанія Raychem працює з 1957 року. Виробництво знаходитися в місті Менло Парк, штат Каліфорнія в США. Зпочатку компанія виготовила промислові продукти, яка була отримана в результаті радіоактивної хімії. В різні періоди своєї історії компанія займалася дослідженнями і вклала свій внесок у розробку таких технологій як перетиснуті, високоміцні та провідні полімери, пам’ять форми, еластична пам’ять пластиків, адгезиви, рідкі кристали і тонкі плівки. Сьогодні компанія Raychem – одна з виробничих підрозділів компанії Tyco Electronics і є лідером у світі по виробництву виробів для енергопромисловості. Компанія Raychem надає вам підвищену надійність кабельних мереж та універсальну арматуру, яка підходить для всіх різновидів кабелів.

Вся продукція компанії Raychem сприяє підвищенню надійності, також вони дуже економічні, що дозволяє їх використовувати в електричних мережах та електрообладнаннях. Більшість продукції компанії вищої якості на що має в підтвердження сертифікат ISO 9001, який, до речі, Raychem отримав в числі перших в промисловості.

Продукція Raychem має широкий асортимент. Так компанія виробляє кінцеві та з’єднувальні термоусаджувальні муфти для будь-яких типів кабелів напругою до 150 кВ, ремонтні рукави і трубки, обмежувачі перенапруги, системи підключення до мереж розподільних пристроїв з газовою ізоляцією, арматура СІП, система прокладання герметиків, система з’єднувальних коробок для вуличного освітлення, еластомірні кабельні муфти, різні інструменти та приладдя.

Hits: 219