ТОВ “Київелектроспецмонтаж” отримав сертифікати ТОВ “СІКАМ Україна”

Компанія ТОВ “СІКАМ УКРАЇНА” велику увагу приділяє навчанню персоналу клієнтів.
З інженерно-технічними працівниками енергокомпаній проводяться виїзні технічні інформації по нових конструкторських розробках корпорації SICAME Group для повітряних розподільних і магістральних ліній, кабельних мереж, телекомунікаційних ліній зв’язку.
Проводяться презентації за оцінкою якості виробів арматури повітряних ізольованих ліній напругою 0,38 кВ на базі європейських стандартів EN 50483.
Для фахівців монтажних і експлуатуючих підприємств організовуються виїзні тренінги і навчання по монтажу повітряних і кабельних ліній, виявляється допомога в шеф-монтажі повітряної і кабельної арматури виробництва SICAME Group.
На базі Учбового центру ПАО “Киевоблэнерго”(м. Васильків) функціонує відділення по навчанню персоналу клієнтів.
Після проведення теоретичної підготовки по пристрою і технології монтажу повітряних і кабельних ліній в спеціалізованих класах, навчані отримують практичні навички по установці виробів арматури, компонуванню ліній і застосуванню монтажного інструменту на учбовому полігоні. За результатами тренінгів видаються сертифікати з монтажу повітряних і кабельних ліній електропередачі з використанням арматури і устаткування виробництва SICAME Group.

Пропоновані теми презентацій і тренінгів по продукції компанії SICAME Group
а) Ознайомлювальні презентації для технічного керівництва енергокомпаній
б) Короткі додаткові презентації нових продуктів SICAME(можуть проводитися спільно з будь-якою з основних презентацій)
в) Учбово-ознайомлювальні презентації для працівників відділів розподільчих мереж, ІТР в РЕМах, майстрів лінійних бригад
г) Учбові семінари для проектувальників
д) Учбові програми для монтажного персоналу (будівництво повітряних ізольованих ліній напругою 0,38 кВ,монтаж кабельних муфт SICAME для кабелів в ізоляції із зшитого поліетилену і в паперовій просоченій ізоляції.

Hits: 245